fbpx

Fjalët e para të Ronaldos pas shpalljes ‘Lojtari i Vitit’

Portugezi ka arritur që në ceremoninë e organizuar në Londër, të mposht Lionel Messin dhe Neymarin, përcjell Lajmi.net.

“U jam shumë falënderues kolegëve të mi, për fitimet e trofeve si në aspektin individual dhe atë kolektiv”, ka deklaruar Ronaldo.

“Është një moment special për mua, u jam falënderues të gjithëve”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button