fbpx

Kthehet ngjyra e argjendit te çizmet e vjeshtë-dimrit 2017

Çizmet e Vjeshtë- Dimrit 2017 2018 janë ngjyrë argjendi dhe nuk vishen vetëm për mbrëmje.

Kthehet ngjyra e argjendit për çizmet e fermrave të ta gjitha modeleve. Me tokëza, lidhëse dhe xhufka. Me takë të lartë, trë shkurtër dhe të hollë. Do të jenë ethet e së shtunës në mbrëmje.

Oscar Tiye (600 euro).

Emanuélle Vee (145 euro).

Tronchetto, Gaudì Shoes&Accessories (99,90 euro).

Lemaré (259 euro).

Aldo (109 euro).

 Gioseppo (89,95 euro).

Gedebe (825 euro).

Bata (79,99 euro).

Alexandre Birman.

Tata Italia (45,95 euro).

Elvio Zanon.

Aldo (109 euro).

Proenza Schouler (725 euro).

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button