fbpx

Tuna romantike si kurrë më parë, ja dedikimi i ëmbël për Patrisin

Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe partneri i saj Patris Berisha u bënë për herë të parë prindër të një djali në muajin maj. Që nga ai moment këngëtarja i është përkushtuar Tianit të vogël dhe në çdo muaj që vjen data kur ai ka lindur na zbulon detaje mbi karakterin e të birit, shkruan Bordo.al. 

Këngëtarja ka vendosur të lërë mënjanë lumturinë që i ka sjellë Tiani i vogël, për të bërë një dedikim të rrallë për bashkëshortin e saj Patrisin. Ajo ka ndarë një mesazh të shkurtër, por kuptimplotë në foton e dy djemve të saj Patris dhe Tian.

“Nuk e kam ditur kurrë se sa shumë e kam dashur babin tënd, derisa pashë se sa shumë të donte ty”, shkruan këngëtarja.

Një deklaratë shumë e bukur plot dashuri kjo nga Tuna për Patrisin, a nuk mendoni edhe ju kështu?

tuna-bordo

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button