fbpx

Junker pickoi dhe i dërgoi puthje Plenkoviqit (VIDEO)

Një moment interesant ndodhi në selinë në Bruksel, i cili i buzëqeshi gazetarët dhe vetë kryeministrin kroat Andrej Plenkoviq.

Kryetari i Komisionit Evropian Zhan Klod Junker shumë shpesh i përqafon kolegët e tij dhe këtë e vërtetoi edhe kryeministri kroat.

“Ai dëshiron të puthë dhe të përqafon”, tha Plenkoviq.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button