fbpx

Klajdi Haruni publikoi këngën ‘Vajzat e Babit’ (VIDEO)

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni  publikoi projektin e tij më të ri muzikor.
Bëhet fjalë për projektin muzikor, zhanri baladë, i titulluar “Vajzat e Babit”, shkruan Lajmi.net.

Tematika e kësaj kënge është shumë e ndjeshme, dhe padyshim që pritet të pëlqehet edhe në publik.

‘Vajzat e Babit’ është finalizuar edhe me klip.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button