fbpx

Ambasadori amerikan symbyllur provon gatimet shqiptare (Video)

Ambasada Amerikane në Shqipëri, në profilin zyrtar në Facebook, ka shpërndarë një video në të cilën ambasadori Lu dhe stafi amerikan i ambasadës provuan gatimet tradicionale shqiptare.

Të gjithë kishin sytë mbyllur kur po provonin pjatën e parë e cila ishte tavë dheu, njofton Klan Kosova.

Shikojeni videon e mëposhtme për të parë reagimet e tyre pasi shijuan ushqimet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button