fbpx

Rikthehet Besnik Hasi, i zë vendin trajnerit grek

Pas largimit nga drejtimi i Olympiakosit, Besnik Hasi do të rikthehet sërish në drejtimin e një skuadre dhe këtë herë bëhet fjalë për në kampionatin belg te skuadra e Kortrikut.

Si për Ironi të fatit në drejtimin e këtij ekipi është trajneri grek i Janis Anastasiu, i cili nuk ka pozita të forta në krye të stolit, pas rezultateve jo të mira të skuadrës së tij në javët e fundit, njofton Ballkanweb.

Megjithatë për momentin, gjithçka është në kuadrin e tratativave dhe në ditët në vijim do të ketë zhvillime për këtë çështje.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button