fbpx

Hysaj merr lajmin e madh disa orë para ndeshjes së Championsit

Sonte në mbrëmje rikthehet magjia në Champions League.

Në orën 20:45 Manchester City dhe Napoli do të luajnë për ndeshjen e vlefshme të javës së tretë të fazës së grupeve në Champions League, shkruan SYRI.net.

Mediet britanike kanë publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave, ndërsa ajo që bie në sy në këtë ndeshje nga minuta e parë do të luajë mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Image

Image

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button