fbpx

Kasami: Sot do të komunikoj me Ziadin Selën

Pas takimit me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, kryetari i Lëvizjes BESA, Billall Kasami i pyetur në lidhje me koalicionimet e mundshmet për rrethinë e dytë tha se sot do të zhvilloj një bisedë me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela.

“Sot do të komunikoj edhe me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Selën, që të fillojmë bisedimet dhe t’i konkretizojmë mundësitë e bashkëpunimit për balotazh që në të gjithë ato komuna ku ne shkojmë të mund të maksimizojmë rezultatin e zgjedhjeve”, deklaroi Kasami pas takimit me Ramën, përcjell SHENJA.

LEXO: Bashkëpunimi me BESA-n, ja çfarë thotë Ziadin Sela

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button