fbpx

iPhone 8 Plus apo Galaxy Note 8: Cili e ka kamerën më të mirë? (VIDEO)

Gara mes Apple dhe Samsung për smartfonin më të mirë në treg, duket se nuk do të përfundojë.
Por, njëlloj siç nuk përfundon gara e tyre, nuk përfundon as debati mes përdoruesve të dy llojeve të smartfonëve, transmeton Lajmi.net.

Kështu, zakonisht, pas lansimit të smartfonëve të fundit, në YouTube postohen video krahasuese të performancave të të dyja markave prodhuese.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se cili nga smartfonët iPhone 8 Plus apo Galaxy Note 8 e ka kamerën më të mirë.

VIDEO: 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button