fbpx

Ja çfarë tha pas votimit kandidati i Çairit, Visar Ganiu (VIDEO)

Unë jam përgatitur që të fitoj në rrethin e parë, por sërish për këtë vendos populli. Këto ishin fjalët e kandidatit të Bashkimit Demokratik për Integrim për Komunën e Çairit, Visar Ganiu pasi që kreu detyrimin e tij qytetar, raporton Portalb.mk.

“Unë pres që procesi zgjedhor deri në përfundim të jetë i qetë ashtu si ishte edhe fushata zgjedhore deri më sot. Verdikti i popullit do të vendos se kush do të fitoj. Uroj që kjo ditë të jetë një ditë festive për të gjithë qytetarët e Maqedonisë. Unë niher për niher nuk mendoj për rreth të dytë pasi që jam përgatit dhe kam punuar që të fitoj në rrethin e parë. Por sërish është populli ai që do të vendos dhe unë do ta respektoj vendimin e tyre”, tha Ganiu pas votimit në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” të Çairit.

Visar ganiu 3

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button