fbpx

Ja çfarë tha pas votimit kandidati për kryetar të Gostivarit, Sebajdin Izairi (VIDEO)

Të gjithë kandidatët kanë nënshkruar kod për zgjedhje të lira dhe të drejta, këtë duhet ta respektojmë. Kështu u shpreh kandidati për kryetar të Gostivarit, Sebajdin Izairi nga Partia Demokratike Shqiptare, pas votimit në Gostivar, njofton Portalb.mk.

“Pasi votuam tash, e shfrytëzuam të drejtën tonë, në qendrën e votimit ishte krejt në rregull, popullata si që shihet është e qetë. Mendoj se ne kodin zgjedhor e nënshkruam të gjithë kandidatët që zgjedhjet të jenë të lira, fer dhe demokratike, të dalim sa më masovikisht, të votojmë si që e ka obligim çdo qytetar dhe ata do ta bëjnë punën e vete ashtu siç ata e parashohin.” njofton Portalb.mk.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button