fbpx

Ja çfarë tha pas votimit kandidati për kryetar të Tetovës, Adnan Neziri (VIDEO)

Duhet të respektohet vendimi i qytetarëve. Me këto fjalë kandidati për kryetar të komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga partia Aleanca për Shqiptarët, së bashku me familjen e tij, pas votimit në Tetovë apeloi që banorët e kësaj komune të dalin të votojnë në mënyrë masive, njofton Portalb.mk.

Adnan Neziri

“Uroj që kjo ditë të jetë festive, apeloj deri te qytetarët të dalin masovikisht në zgjedhje për shkak se ata me votën e tyre përcaktojnë udhëheqësinë komunale për katër vitet e ardhshme. Sa i përket procesit zgjedhor ne kemi kulturë, kemi traditë dhe përvojë andaj ju uroj ditë të mbarë dhe suksesshme. Presim që qytetarët të vendosin dhe kjo duhet respektuar” tha Neziri, njofton Portalb.mk.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button