fbpx

Ndahet nga jeta deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti

Është ndarë nga jeta ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish ministër i Energjetikës, Dritan Prifti, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Pak ditë më parë, siç njoftojnë mediat shqiptare, u bë e ditur se Dritan Prifti ishte në gjëndje kritike dhe sapo kishte dalë nga një operacion i vështirë në Itali, nga i cili nuk kishte patur përmirësime.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button