fbpx

Capital T lanson këngën e re

Pak ditë pasi lansoi bashkëpunimin me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan, reperi nga Prishtina, Capital T ka sjellë këngën e tij të re.

“Gucci” quhet kënga e tij më e re, transmeton Koha.net.

Ai e ka publikuar në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore Soundcloud.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button