fbpx

Mercedesi prezanton SUV-in e ri (Foto)

Mercedesi i ka shtuar një makinë të re koleksionit të tij GLS SUV, njofton Top Channel.

Automjeti i ri do të arrijë nëpër sallonet europiane në shkurt të vitit 2018.

Mercedesi po përpiqet shumë vitet e fundit që GLS-ja të arrijë nivelet e Range Roverit dhe me luksin që shihet në brendësi të kësaj makine duket se qëllimi po arrihet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button