fbpx

Loriku zbulon se sa ka shtuar në peshë!

Ish-kapiteni i skuadrës kombëtare të futbollit, Lorik Cana u shkëput nga futbolli pas 14 vitesh pjesë e skuadrës. Pas karrierës së tij profesionale me kuqezinjtë, Loriku po shijon jetën familjare dhe ndan shpesh momente me vogëlushin Bojken, shkruan Bordo.al.

Sot ai ka pozuar pranë një fotoje të shkepur vite më parë së bashku me djemtë e tjerë të ekipit. Ai nuk është bërë nostalgjik vetëm për këtë periudhë, por edhe për peshën e  tij!

“Unë, 10 kg më parë”, shkruan ylli i futbollit shqiptar. Mund ta dallojmë nga portreti i tij më  i mbushur që me të vërtetë ka shtuar në peshë, ama mbetet në formë shumë të mirë!

lor

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button