fbpx

Protestë qytetare në Reçicë të vogël kundër Zaevit dhe Teuta Arifit (FOTO)

Banorë të revoltuar të Reçicës së Vogël kanë dalë të shprehin revoltën e tyre në kundërshtim të vizitës së paralajmëruar nga kryeministri Zoran Zaev dhe kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi.

Zoran Zaev dhe Arifi pritet të premtojnë sërish ndërtimin e shkollës, si gjatë mandatit të kaluar.

Aksioni është duke vazhduar dhe qytetarët janë shprehur se do të qëndrojnë ta kundërshtojnë ardhjen e tyre.

Arifi këtë shkollë e premtoi në fushatën e kaluar dhe sërish e premtoi edhe këtë herë, përcjell Portalb.mk.

LEXO:#Debatpërnime tetovarëve u solli premtime të shumta me afate e mënyra (VIDEO)

proteste

proteste teua

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button