fbpx

Amdi Bajrami i pakënaqur nga mjekimi i spitalit, vendosi që djalin e tij ta shërojnë në shtëpi

Kryetari i Shuto Orizares sot pas dy ditesh nga rahja doli nga spitali, njofton Portalb.mk.

Babai i tij, Amdi Bajrami ka thënë se nuk është i kënaqur nga mjekimi në spital dhe ka shtuar se djalin e tij ka vendosur që ta shërojnë në shtëpi me kushte shtëpiake, sepse sipas tij, ai akoma është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në kundërshtim me të, nga spitali thonë se Elvisi është në gjendje stabie, por duhet të qëndrojë edhe disa ditë në spital, po që familja e tij ka vendosur ta nxjerrë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close