fbpx

Alarm për eksploziv në Tiranë

Policia e Tiranës është vënë në alarm pasi pronarja e një dyqani veshjesh ka kërkuar ndihmë në numrin e emergjencës, për një pako të dyshimtë pranë biznesit të saj, përcjell Top Channel.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10.37 dhe nga verifikimet paraprake rezulton se B.A, pronarja e një dyqani veshjesh  kishte parë një pako në dukje eksploziv.

Është rrethuar vendi i ngjarjes dhe është njoftuar njësia antieksploziv.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button