fbpx

Rita performon në emisionin e njohur amerikan (VIDEO)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka performuar sot në emisionin amerikan të aktores dhe moderatores, Ellen DeGeneres.

Rita në emisionin “The Ellen Show” performoi këngën e saj më të re “Your Song”, përcjell Koha.net.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button