fbpx

Lyrical Son, Capital T dhe Vig Poppa sjellin detaje për këngën e re

Vig Poppa, Lyrical Son dhe Capital T, përmes rrjetit social Instagram, kanë njoftuar se të mërkurën në orën 15.00, do të publikohet kënga e tyre e re, përcjell Koha.net. 

Ata kanë njoftuar se kënga do të dalë në: youtube.com/truekapo

Ky është projekti i tyre i parë që e sjellin së bashku.

Capital T, ka publikuar edhe një klip të shkurtër gjatë realizimit të këngës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button