fbpx

Bidenin, Obamën dhe Harryn, i bashkon basketbolli

Ish-presidenti amerikan Barack Obama, princi i Wales-Harry, dhe ish-zëvendës presidenti amerikan Joe Biden, pasditen e djeshme e kaluan së bashku.

Ata i bashkoi një lojë basketbolli në Toronto, transmeton Koha.net.

Joe Biden ishte bashkë me gruan e tij Jill Biden, ndërkohë që Michelle Obama dhe Meghan Markle, nuk ishin të pranishme në këtë lojë.

Mediet e huaja raportojnë se treshja kanë raporte shumë të mira mes vete.

auto_gettyimages-855659026-15067218221506754328

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button