fbpx

“Bild” zbulon emrin e trajnerit të ri në Bayern Munich (FOTO)

Matthias Brügelmann mendon se Bayern Munich duhet ta zëvendësoj Ancelottin me Jurgen Kloppin.
Kolumnisti i gazetës gjermane, Bild, Matthias Brügelmann mendon se Bayern Munich duhet ta zëvendësoj Carlo Ancelottin me Jurgen Kloppin.

“Klopp do të jetë pasardhësi ideal për Ancelottin,” thuhet në kolumnen e shkruar nga Brügelmann.

“Si pasardhësi i Ancelottit në vitin 2018 apo 2019, Bayern ka nevojë për një personalitet që mund të trajtojë yjet dhe talentet e reja, me pasion të madh lojë dhe ide”, ka shkruar Brügelmann.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close