fbpx

Milevski ftesë katër shqiptarëve në U21

Përzgjedhësi i reprezentacionit të Maqedonisë U21, Bllagoja Milevski ka shpallur listën e futbollistëve të cilët do të luajnë në kualifikimet për KE 2019, ndërsa do të përballen ndaj Serbisë dhe Gjibraltarit. Që të dy duelet do të luhen në orarin e ndeshjeve të tetorit.

Në listën e Milevskit vend kanë gjetur katër futbollist shqiptar, Besart Krivanjeva i Shkupit, Enur Totre i Shkëndijës, Liridon Iljazi i Renovës dhe Remzifaik Selmani i Ujpeshtit. /Portalb.mk/

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close