fbpx

Mediat italiane zbulojnë përforcimin e Milanit për janarin e vitit 2018 (FOTO)

Mediat italiane kanë zbuluar se objektivi kryesor i klubit nga San Siro është Jakub Jankto nga Udinese.

Milan është i interesuar për transferimin e një mesfushori gjatë afatit kalimtar të janarit.

“Rossonerët” dëshirojnë ta përforcojnë mesfushën për pjesën e dytë të sezonit në Serie A.

Dhe, mediat italiane kanë zbuluar se objektivi kryesor i klubit nga San Siro është Jakub Jankto nga Udinese, përcjell “lajmi.net”.

Jankto ka bërë paraqitje të mira në javët e para të këtij sezoni duke u shndërruar në objektiv transferimi të Milanit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close