fbpx

Robben i lënduar?

Kanë filluar shqetësime të reja për Carlo Ancelottin para ndeshjes kundër Paris Saint Germian.

Bayern Munchen do të takohet me PSG-në në xhiron e dytë për fazën e grupëve të Ligës së Kampionëve.

Pas Manuel Neuer i cili do të mungoj deri në fund të janarit, tani sic duket vjen një shqetësim tjetër.

Bëhet fjalë për Arjen Robben i cili është fotografuar në rrugën e Munihut me një fashë në këmbë.

Kjo besohet se anësori holandez është i lënduar dhe mund të mungoj në ndeshjen e së mërkurës.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close