fbpx

Digjen tre rimorkio në Treskë

Tre rimorkio janë djegur dje në afërsi të qendrës rekreative Liqeni i Treskës, njoftoi MPB-ja.

Dy nga rimorkiot janë pronësi e A.G. (61), ndërsa për të tretën më shumë vite nuk mund të konfirmohet pronari.

Zjarri ka shpërthyer rreth orës 21:25 dhe për 15 minuta tërësisht është shuar nga ekipe të Brigadës për mbrojtje zjarrfikëse.

Ekspertizë do të realizohet sot

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close