fbpx

Del trailer i filmit “1922” (VIDEO)

Këtë javë ka dalë trailer-i i filmit të zhanrit horror “1922” të bazur në librin me po të njëjtin emër.

Autori i famshëm amerikan, Stephen King, e kishte shkruar romanin “1922” si pjesë e serisë së librave “Full Dark, No Stars”.

“1922” përcjell tregimin e një familje fermere të Nebraskas që ka një sekret të errët, njofton KlanKosova.

Thomas Jane luan rolin e Wilfred James, që vran gruan e tij Arlette të luajtur nga Molly Parker, gjatë një momenti zemërimi.

Pasi që e pranon vrasjen e saj, James ndiqet nga një valë minjsh dhe nga gruaja e tij e pavdekur teksa fillon të çmendet.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close