fbpx

Konventë parazgjedhore e Aleancës për shqiptarët në Gostivar

Aleanca për shqiptarët sonte (19:30) në Teatrin e hapur në Gostivar do të mbajë konventë promovuese për zgjedhjet e ardhshme lokale.

Në konventë do të prezantohen kandidatët për kryetarë të komunave dhe për asamblistët, si dhe programi zgjedhor 2017 – 2021, informojnë nga Aleanca për shqiptarët.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close