fbpx

Pogradec, burri vret gruan me sqepar

Bashkim Mekolli, 49 vjeç, nga fshati Blacë i Pogradecit vrau gruan e tij mëngjesin e kësaj të diele.

Autori u kap nga policia e lajmëruar nga të afërmit e tij. Shkaqet e krimit nuk janë zbardhur, por të afërmit flasin për një person me probleme mendore, me depresion dhe agresiv, transmeton Top Channel.
Babai i autorit tregon se e kishte marrë në shtëpi të birin që jetonte me gruan dhe djalin në një kasolle.

Çifti ka edhe një djalë 16-vjeçar për të cilin tani po kujdesen gjyshërit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close