fbpx

Igor Jug kërcënon Gruevskin (Foto)

Igor Jug i cili është në paraburgim për shkak të sulmit të dhunshëm në Kuvend më 27 prill, nëpërmjet rrjeteve sociale iu kërcënua liderit te VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskit.

Ai beson se ka vepruar në mënyrë patriotike dhe për këtë nuk ka përkrahjen e partisë dhe të Gruevskit. Më pas ia përmendi se për atë ai ka rrahur persona të tjerë që ai të bëhet kryetar i partisë në vitin 2003, kështu që tani këshillon se pas kësaj përvojë, le t’i thërret Betmenin dhe bandën për të vrapuar pas tij.

Igor Jug

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close