fbpx

Konventa promovuese VMRO-së, zbrazet salla deri sa fliste Gruevski (VIDEO)

Në konventës promovuese të VMRO-DPMNE-së e cila u mbajt dje, gjatë fjalimit të liderit Nikolla Gruevski deri sa prezantonte dokumentin “Era e re” simpatizuesit dhe anëtarët e partisë kanë lëshuar sallën “Boris Trajkovski” në Shkup, njofton Portalb.mk.

Siç vërehet nga incizimet e A1on.mk, Gruevski gjatë kohë foli për ekonominë, prezantonte programin për uljen e varfërisë, luftës kundër korrupsionit, drejtësi në gjykata dhe financim të mediave nga shteti.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close