fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe me erë nga drejtimi verior dhe perëndimor, ndërsa indeksi UV do të jetë me vlerë 6.

Temperaturat e mëngjesit do lëvizin nga 1 deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 19 deri më 27 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe erë veri-perëndimore. Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri më 24 gradë Celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close