fbpx

2Ton publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtari 2Ton ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Papi”.

Vetë këngëtari ka realizuar muzikën dhe tekstin e këngës dhe vjen vetëm dy muaj pas lansimit të këngës “Urime”, e cila ka 8.9 milionë klikime në YouTube, përcjell Koha.net.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close