fbpx

Ja si e mban fizikun në formë gjatë shtatëzanisë e dashura e Ronaldos!

Modelja Georgina Rodriguez, e dashura e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo është në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ashtu si Ronaldo, edhe ajo e ka shprehur se preferon një familje të madhe me fëmijë, në momentin kur në shtëpinë  e tyre u shtuan edhe dy pjesëtarë të rinj, binjakët Eva dhe Mateo të lindur prej një nëne surrogatë, shkruan Bordo.al.

Rodriguez na ka treguar sot disa foto dhe një video, në të cilat është duke marrë leksione kërcimi! Ajo po kërcen salsa dhe thotë se “Kërcimi është lumturi për zemrën! Bukuroshja nuk e ka aspak të vështirë të hedhë hapat e salsas mbi taka, edhe pse është në pritje të fëmijës së katërt të legjendës së futbollit Ronaldo!

ronaldo1

geo

geor

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close