fbpx

Dita e Boshnjakëve, 28 Shtatori, ditë jopune për pjesëtarët e komunitetit boshnjak

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se sipas ligjit të festave në Republikën e Maqedonisë, 28 shtatori (e enjte) është dita ndërkombëtare e boshnjakëve dh kjo ditë është ditë jopune për ta, njofton Portalb.mk.

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale qytetarëve të komunitetit boshnjak ua uron festën ndërkombëtare të boshnjakëve.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close