fbpx

10 të veshurat më bukur në Emmy Awards (FOTO)

Ndarja e çmimeve më të rëndësishme të televizionit amerikan, Emmy Awards, këtë herë në edicionin e tij të 69-të, solli në tapetin e kuq një mori të madhe veshjesh.

Aktoret e ekranit të vogël i kishin përzier prerjet klasike të fustaneve të mbrëmjes me detaje fashion që si zakonisht kanë sjellë shumë komente. Ndodh që një fustan që renditet si ndër më të bukurit, në një tjetër është ndër veshjet më të këqija, sepse vlerësimet për modën janë subjektive, transmeton Revista Class.

Megjithatë për disa fustane të gjitha mediat bien dakord…

1

Nicole Kidman 
Me Calvin Klein by Appointment dhe stoli Harry Winston

2

Reese Witherspoon
Me një fustan stil xhakete, ngjyrë blu, Stella McCartney.

3

Milly Bobby Brown
Si një balerinë e vërtetë

4

Jane Fonda
Me pink dhe elegante, zgjedhje shumë e bukur

5

Allison Janney
Një fustan që luan me tylin dhe aplikat shumë romantik.

6

Evan Rachel Wood 
Fustani Moschino nga Jeremy Scott

7

Kiernan Shipka 
Fustani Miu Miu

8

Laura Dern 
Fustani Proenza Schouler

9

Sarah Paulson 
Fustani Carolina Herrera dhe stoli Lorraine Schwartz

10

Jessica Biel
Dekolte e thellë, hapje te pjesa e këmbëve, shkëlqim dhe shumë hijeshi.
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close