fbpx

Prokuroret speciale flasin për sfidat e tyre (Pjesa 1/ Video)

Prokuroret speciale erdhën në kohën më të vështirë në Maqedoni. Populli shpëtimin e shihte te këto tri gra të cilat me guxim kanë hyrë në betejë me krimin.

Tregimin që A1on e ka përgatitur për ta ndahet në tre pjesë, e para për krijimin e PSP-së, e dyta për të gjitha aferat dhe lëndët që i kanë ndjekur dhe pjesa e tretë për jetën private, njofton Portalb.mk.

Si prokuroret Katica Janeva, Fatime Fetai dhe Lençe Ristoska arritën në PSP? Çfarë ndodhte larg nga sytë e opinionit derisa sa formohej Prokuroria Speciale Publike, si filloi dhe si reaguan të afërmit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close