fbpx

Makiato me qen (Foto)

Një kafe në Tajvan tërheq klientët duke ua bërë makiaton me fytyrën e qenit që kanë me vete, transmeton Top Channel.

“My Cofi” bën art me porosinë e klientit duke përdorur qumësht, çokollatë dhe shumë durim.

Fotografitë e postuara “online” kanë bërë që kafeja të fitojë famë dhe shumë njerëz kanë nisur ta vizitojnë atë së bashku me kafshën e tyre shtëpiake.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close