fbpx

Rihanna hesht yjet në “Diamond Ball”

Këngëtarja Rihanna me një fustan të zi të kombinuar me aksesorë diamanti ka heshtur yjet dhe filantropët në përvjetorin e tretë të “Diamond Ball”.

Me fustanin nga Ralph & Russo Couture ajo bëri një hyrje të mahnitshme në Cipriani Wall Street të New Yorkut, përcjell Koha.net.

riri

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close