fbpx

Aksident i rëndë, ndërroi jetë kryetari i komunës së Ranillugut

Nebojsha Popoviq komandant i stacionit policor të Ranillugut e ka konfirmuar se Gradimir Mikiq dhe Sasha Alleksiq kanë humbur jetën sot në aksident komunikacioni në Serbi.
“Sipas informatave që ne i kemi, veturës i ka plasur goma derisa ishte në lëvizje, kemi informata se Mikiq dhe Alleksiq kanë ndërruar jetë, ndërsa gruaja e Gradimir Mikiqt, Vesna Mikiq ka pësuar lëndime” , tha Popoviq për telenews.al.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur në Nish.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close