fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell nëtërë Maqedoninë.

Gjithashtu do të ketë dhe erë të lehtë jugore dhe temperatura të ngrohta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 15 deri më 22 gradë celsius, ndërkaq ato të ditës do të arrijnë deri më 34 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close