fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në tërë Maqedoninë kryesisht do të jetë me diell dhe me erë të lehtë jugore, njofton Portalb.mk.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 6 deri më 15, ndërkaq ata të ditës prej 26 deri më 33 gradë celsius.

Në Shkup gjithashtu moti do të jetë më diell dhe me erë të lehtë jugore. Temperaturat do të lëvizin nga 12 deri më 32 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close