fbpx

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu” (VIDEO)

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës.

“Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin, shkruan Koha.net.

Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ndërsa beati nga B.O Beats.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close