fbpx

Uragani Irma shkatërron shtëpinë e aktorit William Levy (FOTO)

Uragani Irma që preku Floridën shkatërroi çdo gjë që i doli përpara. Stuhia e fuqishme solli pasoja dhe për yllin e telenovela meksikane William Levy.

Pemët janë rrëzuar nga erërat e forta dhe kanë bollkuar hyrjen e shtëpisë së tij. Por për fat të mirë 37-vjeçari dhe familja e tij janë mirë.

Aktori ka postuar video të pasojave të Uraganit Iram në oborrin e shtëpisë  dhe shkruan: “Hyrja e shtëpisë ëshët bllokuar plotësisht nga pemët e shkatërrura. Por ne jemi të gjithë mirë falë Zotit. Shpresoj që të gjithë të jenë mirë e të sigurtë.”

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close