fbpx

Tetë të vrarë gjatë një sulmi të armatosur në Teksas

Shtatë persona janë vrarë kur një burrë ka hapur zjarr në një shtëpi në qytetin Plano, në shtetin federal amerikan Teksas.

Sulmuesi është likuiduar nga policia. Dy persona janë lënduar në këtë incident dhe janë dërguar në spital.

Tani për tani nuk dihen shkaqet e sulmit dhe në vijim është hetimi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close