fbpx

U martuan Marina dhe Geti (VIDEO-FOTO)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit.

6b92964d904bfdebb2b985d3fdf60495 166fe38353c67e13bab33f2e0732a42d

Në një ceremoni me mbi 300 të ftuar, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dyshja dhanë betimin se do jenë përherë së bashku në të mirë e në të keq.

Ndërkohë, në rrjetet sociale menjëherë kanë qarkulluar fotografi nga martesa, të cilat shfaqin dukjen e prezantueses dhe reperit si nuse dhe dhëndër.

9df5e5abc38027d2b07b2ffece27af9c auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_dasma_ne_altar1505070204

Gjithashtu njëra nga imazhet shfaq edhe puthjen e parë martesore të çiftit, pas dhënies së betimit.

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar1505070173

Por një detaj po na bën lëmsh… përse një dasmë që zhvillohet në Durrës e celebron kryetari i Bashkisë së Tiranës?!

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close