fbpx

1 milionë euro për të marrë “shtëpinë” me vete (FOTO)

Ndërsa sezoni i pushimeve ka mbaruar, ajo çfarë i ka mbetur në mendje pjesës më të madhe të njerëzve është pamundësia për të vizituar sa më shumë vende brenda pak ditësh, shkruan Top Channel.

Një zgjidhje për këtë janë edhe rulotët, në të cilat mund të udhëtosh dhe të paguash vetëm shpenzimet e karburantit. Bashkë me të nevojitet edhe luksi dhe hapësira, diçka që rulotët normalisht nuk e ofrojnë, por për 1 milionë euro mund të kesh gjithçka.

VARIO ka nxjerrë në shitje rulotin 12 metra të gjatë i përshtatshëm për 6 persona, e brenda ka gjithçka që do kërkoni tek një hotel luksoz, madje ka edhe vend parkimi për makinën tuaj.

1504867877_1 1504867890_2 1504867892_3 1504867896_4 1504867901_5 1504867916_8 1504867925_9 1504867931_10

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close