fbpx

Me ne fund Arian Çani pozon me gruan e tij (FOTO)

Nëse tentoni të gjeni foto të Arian Çanit me bashkëshorten e tij në Google, keq na vjen t’ju themi por do të zhgënjeheni. Përveç një fotoje të famshme të dyshes në momente pasioni, të gjitha të tjerat janë pa mendje, dhe të një cilësie skandaloze. Po, është dhe një foto e shekullit të dytë para erës tonë, kur çifti sapo kishte nisur historinë e dashurisë.

60827d3e76b56c9b9469241bd017a14a_1504873211-7321535

Si pjesë e televizionit Klan për vite me radhë, Çani s’kishte si të mungonte në ceremoninë e 20-vjetorit të emisionit ‘Opinion’ dhe bashkë me të edhe bashkëshortja, Enida Petro me profesion stomatologe.

3cda57f398f0653b4609cf403a7e4b4e_1504873244-9919058

Të dy u fotografuan nga aparati i ‘Anabel’ duke shijuar nga një gotë verë dhe duken në formë shumë të mirë. Pastaj a mund të ndalemi tek dora e Çanit e mbështetur tek shpatulla e së shoqes?

8e7c911c91b8b64e042d09d14915f8ff_1504873278-7158009

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close